Magiczny Labirynt Rewal. Czarnoksiężnik kontratakuje

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Zły Czarnoksiężnik z Północy chce zabrać nam wakacje. Chce sprowadzić na gminę Rewal złą pogodę! Nie pozwólmy mu na to! Razem! W Magicznym Labiryncie wcielisz się w Dobrego Maga, który uratuje tegoroczne wakacje! To tutaj zobaczysz INNY ŚWIAT, dzięki technologii przyszłości, czyli Rzeczywistości Rozszerzonej. Magiczny Labirynt to niezwykłe miejsce na mapach Rewala. To kombinacja nowoczesnej technologii i zdrowego trybu życia, ponieważ aby zagrać, trzeba  przemierzyć trasę nawet kilku kilometrów na specjalnie przygotowanej planszy do gry, czyli w labiryncie w polu kukurydzy.

Jak dojechać?

Magiczny Labirynt Rewal
(między Rewalem a Niechorzem)
72-344 Rewal

Magiczny Labirynt znajduje się przy głównej trasie na Drodze Wojewódzkiej nr. 102 (ul. Kamieńska),tj. między Rewalem a Niechorzem.

Dla kogo?

Stworzyliśmy innowacyjną atrakcję dla każdego: dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Dla wszystkich. Idealna atrakcja dla całych rodzin.


Baw się i zgarnij nagrody! 

Magiczny Labirynt to nie tylko gra terenowa, ale również gra o wartościowe nagrody! Najlepsi Czarodzieje, którzy uratują wakacje zgarną: PlayStation 5, iPhone, hulajnogę elektryczna, VR Oculus Quest 2 i wiele innych. A więc nie zwlekaj i przybywaj na pomoc!


Galeria

Opinie

Anonim
27.02.2024 23:21

Anonim
21.07.2023 20:45

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja