Multimedialne Muzeum na Klifie

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

MuzeON to najciekawsza atrakcja Pomorza Zachodniego wg. Polska.Travel*

Multimedialne Muzeum Trzęsacza to połączenie multimedialnych prezentacji, dźwięków i gier świateł, które porywają nas do tajemniczego świata legend i nauki. Stojąc na 15. Południku odbywamy niebywałą podróż w czasie i przestrzeni, zwiedzając Trzęsacz z niebywałą prędkością ponad 1000 km/h (bo tyle wynosi ruch obrotowy ziemi w Trzęsaczu). Niezwykłe historie i ciekawostki geograficzne, a także baśniowy świat bałtyckich legend pozostawia niezapomniane wrażenia na długo dla odwiedzających w każdym wieku! Podczas wizyty pełnej fantastycznie współgrających ze sobą bodźców, poznasz tajemniczą historię Ruin Kościoła w Trzęsaczu, intrygującą legendę o Zielenicy, znaczenie 15. Południka, który wyznacza czas środkowoeuropejski oraz wiele innych ciekawostek.

MuzeON powstał we współpracy z najlepszymi europejskimi specjalistami i już od wielu lat zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych!

MUZEUM CZYNNE JEST CODZIENNIE. 

Sprawdź aktualne: Godziny otwarcia - Muzeumtrzesacz.pl.  

Cennik biletów dostępny na stronie:

Sprawdź aktualny Cennik - Muzeumtrzesacz.pl

Mini przewodnik

W Trzęsaczu mieści się wyjątkowe, ultranowoczesne Multimedialne Muzeum, nad którego nową odsłoną pracowali najlepsi europejscy specjaliści. To multimedialna, nowoczesna ekspozycja, wykorzystująca prezentacje, dźwięk oraz grę świateł i obrazów. W interesujący sposób można tu poznać historię i legendy dotyczące ruin kościoła na skarpie, znaczenie 15. południka i wiele innych ciekawych historii.

*sondaż 2016 

Mini przewodnik

W Trzęsaczu mieści się wyjątkowe muzeum, nad którego nową odsłoną pracowali najlepsi europejscy specjaliści. To multimedialna, nowoczesna ekspozycja, wykorzystująca prezentacje, dźwięk oraz grę świateł i obrazów. W interesujący sposób można tu poznać historię i legendy dotyczące ruin kościoła na skarpie, znaczenie 15. południka i wiele innych ciekawych historii. 


Opinie

gregorius1990
15.01.2018 12:51

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (4)
Magdalena RuppMagdalena Rupp
19.08.2015 19:39

Szczerze polecam. Warte zobaczenia. Historia Trzęsacza w pigułce przedstawiona w bardzo ciekawy sposób. Świetne efekty.

gregorius1990
15.01.2018 12:50

Byłem w tamtym roku z rodziną. Jak się jest w okolicy to warto zajrzeć. Ciekawa, multimedialna prezentacja odnośnie tajemnic Trzęsacza :) Ciekawe legendy.

gregorius1990
15.01.2018 12:51

Byłem w tamtym roku z rodziną. Jak się jest w okolicy to warto zajrzeć. Ciekawa, multimedialna prezentacja odnośnie tajemnic Trzęsacza :) Ciekawe legendy.

Anonim
11.04.2019 09:11

Również polecam, fantastyczne i efektowne muzeum. Historia i zabawa w jednym.

Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia