Park Przyjaciół Pustkowa

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Niezwykle urokliwy Park Przyjaciół Pustkowa zlokalizowany jest zaraz przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei, nad samym brzegiem morza, którego szum słychać w całym parku. To miejsce, które uwielbiają turyści i mieszkańcy, ponieważ witają tu wszystkich pięknie przystrzyżone krzewy, kolorowe rabaty z kwiatami, plac zabaw dla dzieci i klimatyczne alejki wijące się wśród drzew.

W maju 2013 r., już po rewitalizacji, park otrzymał oficjalną nazwę „Park Przyjaciół Pustkowa”. Nadanie tej nazwy to inicjatywa sołtysa Pustkowa i członków Stowarzyszenia Przyjaciół Pustkowa, dedykowana turystom i wszystkim tym, którzy ukochali sobie tę spokojną, nadmorską miejscowość.

W parku jest także jeszcze jedno, bardzo interesujące miejsce, w którym kostkę brukową ułożono w zupełnie niestandardowy sposób, tworząc obraz układu słonecznego. W dodatku, poszczególne jego części są podświetlone po zmroku, co daje fantastyczny efekt, szczególnie cieszący dziecięce oczy.

Mini przewodnik

Ten urokliwy, zadbany park znajduje się przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei, nad samym brzegiem morza. Rosną tu starannie przystrzyżone krzewy, kolorowe rabatki kwiatowe i wiele drzew. Nie zabrakło nawet placu zabaw dla dzieci. W parku jest też nietypowa atrakcja, bowiem w pewnym miejscu kostkę brukową ułożono na obraz układu słonecznego, podświetlanego po zmroku,

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (1)
Anonim
23.04.2019 08:30

Park przyjaciół Pustkowa to jeden z najpiękniejszych parków jakie widziałam. Widząc podświetlony układ słoneczny na kostce brukowej cieszyłam się jak dziecko!

Dodaj komentarz
Lokalizacja