Plaża

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Plażaw Pustkowie to czysta, piaszczysta i najszersza z całego Wybrzeża Rewalskiego plaża, położona u stóp łagodnego klifu. Wyznaczono tutaj letnie kąpielisko, o długości 200 metrów, którego strzegą czujni ratownicy.

Na plażę dotrzeć można jednym z trzech zejść. Pierwsze z nich jest przedłużeniem ulicy Bałtyckiej, drugie - ulicy Spacerowej, trzecie zaś znajduje się bezpośrednio przy Batyckim Krzyżu Nadziei, dumnie górującym nad plażą. Ostatnim zejściem mogą bez problemu dostać się na plażę osoby niepełnosprawne. Warto również wspomnieć, iż zejście nr 31, przy ul. Bałtyckiej posiada wyznaczoną strefę spacerów ze zwierzętami, o długości 100 m w kierunku zachodnim.

W lecie, często rozstawione są na piasku ogródki z zimnymi napojami (przy zejściu od ulicy Bałtyckiej) oraz boiska do gry w siatkówkę plażową. Na tutejszej plaży nie ma takiego tłoku jak w sąsiednich i większych miejscowościach, bowiem Pustkowo nie jest aż tak popularnym miejscem wypadowym. Najspokojniej jest tu jednak w zimie, kiedy to plaża i morskie wybrzeże wyglądają całkiem inaczej, jednak równie pięknie, jak w lecie.


Mini przewodnik

Tutejsza plaża jest czysta i najszersza z całej Gminy Rewal. Rozciąga się ona wzdłuż łagodnego klifu, oddzielającego zabudowania od wybrzeża. Letnie kąpielisko strzeżone ma długość 200 m. Na plażę prowadzą 3 zejścia: przedłużenie ul. Bałtyckiej, ul. Spacerowej oraz przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei. W lecie, rozstawione są tu ogródki z napojami i boiska do siatkówki.

Blogi

KM Studio potrafi wspaniale utrwalić na wideo Plażę kamerzysta Jelenia Góra

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (1)
Anonim
11.07.2021 00:17

Plaża,Pustkowo? Ratownicy? Żenada. Lepiej niech do morza nikt nie wchodzi. Ci rzekomi ratownicy to osoby nakierowane tylko i wyłącznie na balangi pijackie.W nocy wrzeszczą,piją,klną nie liczą się z nikim. Tak jest codziennie do drugiej w nocy. Rano pracują na plaży. W charakterze ratownika . Kto na to pozwala?

Dodaj komentarz
Lokalizacja