Dlaczego wygodne materace w turystyce i hotelarstwie są tak ważne

Dlaczego wygodne materace w turystyce i hotelarstwie są tak ważne?

Jaki materac zapewni zdrowy sen dla Twojego wczasowicza? 

Nie da się żyć zdrowo bez zrozumienia roli snu dla codziennego funkcjonowania. Zdrowy sen Twojego klienta to gwarancja satysfakcji z pobytu.

Wygodny materac to szansa na pozbycie się problemów z bezsennością, wsparcie naszego kręgosłupa i odkrycie nowego poziomu

produktywności. Wypoczęty klient - to szczęśliwy klient.

Co możesz zrobić dla swojego biznesu? Zadbaj o zdrowy, spokojny i wygodny sen swoich Gości hotelowych.

Współczesny świat funkcjonuje w zawrotnym tempie – odbija się to także na naszym podejściu do pracy i produktywności. Niestety są to idealne warunki do powstawania stresu, który jest potęgowany przez brak odpowiedniego wypoczynku. Próbujemy sobie radzić z tym w różny sposób: stosujemy różnorodne diety czy uprawiamy coraz więcej sportów. Choć są to również skuteczne metody na poprawę komfortu życia, nie możemy zapominać przy tym wszystkim o momencie na odpoczynek – zdrowy sen to absolutna podstawa.

Nasze zdrowie to bardzo skomplikowany system. Naukowcy podkreślają jednak, że istnieje pewien proces, który bardzo mocno spaja wszystkie jego elementy. Jest to sen – coś, co każdy z nas zna, stan, w którym każdy z nas znajduje się codziennie. Choć jego rola może wydawać się niewielka, w rzeczywistości jest to klucz do tego, by móc działać szybciej, skuteczniej, odkrywać swoje powołania i osiągać kolejne cele. To najważniejszy element zdrowego trybu życia – nie da się z tym dyskutować. Pojawia się jednak istotne pytanie: co możemy dla niego zrobić? Przede wszystkim warto zapewnić mu odpowiednią „podstawę”, czyli doskonale dobrany materac.

Rola materaca to nie tylko komfort

Jakość materaca ma kluczową rolę dla odpoczynku. Zapewnia nam odpowiednią wygodę, ale nie jest to najważniejsza kwestia. Materac to podstawa snu – jego ergonomia ma kluczowe znaczenie dla stanu naszego kręgosłupa. Może to być zaskakująca informacja, jednak ma to także związek z naszym układem krwionośnym. Dobrze dobrany materac zmniejsza ryzyko występowania chorób kardiologicznych, a także pomaga zadbać o zdrowy wypoczynek każdej nocy.

Higiena snu jest także kluczowa – odpowiedni materac zapewnia ochronę przed wykształceniem się w jego konstrukcji grzybów, kolonii bakterii i alergenów. Współczesne materace to bardzo złożone konstrukcje, które muszą sprawdzać się w każdym z tych zadań. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, a także dowiedzieć się, jak określić jakość danego produktu. Przedstawiamy zestaw trzech kluczowych cech, które cechują dobry materac.

    • Wygoda – przede wszystkim chodzi o odpowiednie rozłożenie ciężaru naszego ciała. Możemy je sprawdzić za pomocą skali twardości materaca – wiele stron, takich jak sennamaterace.pl, udostępnia informacje o tym kluczowym parametrze.

    • Mikroklimat – materac musi być odporny na rozwój grzybów i bakterii. To gwarancja, że sen będzie spokojny i zdrowy.

    • Producent – tylko nowoczesne i zaufane marki są w stanie dostarczać wysokiej klasy materace stanowiące skuteczną podporę w trakcie odpoczynku.

Dlaczego materac musi pochodzić od sprawdzonego dostawcy?

Jak już wiemy, nowoczesne materace są zaawansowanymi konstrukcjami. Muszą brać pod uwagę specyfikę ludzkiej anatomii, fizjologii, a nawet neurologii. Tylko najlepsi producenci, tacy jak na przykład Hilding czy Curem, są w stanie oferować innowacje w tym obszarze. Topowe marki angażują do pracy wysoce wykwalifikowanych naukowców – ekspertów w swoich dziedzinach. Ich odkrycia pomagają zapewnić zdrowy sen całemu światu.

Taka jest właśnie filozofia marki Hilding – od czasów II wojny światowej producent rozwija innowacje i nowe technologie w dziedzinie wsparcia snu. Produkty firmy zyskały wiele wyróżnień, w tym znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. W ofercie marki znajdują się także liczne propozycje medyczne. Każdy model, który wychodzi z fabryki Hilding, charakteryzuje się znakomitą wygodą w użytkowaniu, wytrzymałą i odporną na odkształcenia konstrukcją oraz znakomitym mikroklimatem. Znajduje to odzwierciedlenie w rekordowych okresach gwarancyjnych – większość materacy Hilding pozwoli na przynajmniej 15 lat komfortowego, zdrowego i wygodnego snu.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.


Dodano: 2020-11-20 13:05:00

Komentarze (1)
Anonim
4.02.2021 12:34

Najwazniejsze, to dobrze sie wyspac!

Dodaj komentarz