Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Pustkowa do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Pustkowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Pustkowie z pewnością potrzebujesz solidnego oprogramowania, które pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem cen rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 7.12.2015 10:28

NFhotel nam odpowiada. Używamy go już jakiś czas i jesteśmy z niego jak najbardziej zadowoleni. To według nas jeden z najkorzystniejszych programów, z jakich można obecnie wybierać. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, ma sporo przydatnych funkcji i rezerwację online, do podpięcia na stronę. Jak najbardziej polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA 7.12.2015 10:29

Też korzystamy z NFhotel'u już od pewnego czasu i u nas także sprawdza się bardzo dobrze. Ten program jest dobrze dopracowany, przyjemnie się go używa, bo jest prosty w obsłudze, estetyczny, ma dużo funkcji i bardzo szybko dodaje się lub usuwa rezerwacje Bardzo ułatwia nam codzienne funkcjonowanie i zarządzanie.

Dodaj komentarz