TOP 6 widoków z lotu ptaka

TOP 6 widoków z lotu ptaka

Gmina Rewal, zwana również Wybrzeżem Rewalskim obfituje w przepiękne, zapierające dech w piersiach widoki. Typowy nadmorski krajobraz to jednak nie wszystko. Tutaj, morski horyzont spotyka na swojej drodze oprócz morskich fal, także piaszczyste wydmy, bujne, zielone lasy, jeziora, bagna i zabudowy kurortów: Rewala, Niechorza, Pogorzelicy, Pobierowa, Pustkowa i Trzęsacza.

I o ile widoki z ziemi owszem, są zachwycające, o tyle zna je każdy, kto odwiedził te miejsca choć raz. Widok z większej wysokości nie jest już jednak tak oczywisty. W dobie najnowszych technologii, kiedy latający nad głowami dron z kamerą nie budzi już większego zdziwienia, nagrania i zdjęcia z lotu ptaka stają się coraz bardziej dostępne i popularne.

Z takiego ujęcia dostrzec można znacznie więcej jeśli chodzi o topografię danego miejsca i położenie względem innych punktów. Całkiem inaczej wygląda też cały nadmorski krajobraz. Widziany z góry, zdaje się być bogatszy i bardziej przestrzenny. Taka interaktywna panorama pozwala poczuć się przez chwilę, trochę jak podczas podróży balonem, z którego widoki podziwiać można ze wszystkich stron świata.

Skoro już mowa o Gminie Rewal i o panoramach, zapraszamy do zapoznania się ze stworzoną przez nas, subiektywną listą TOP 6 najpiękniejszych widoków z lotu ptaka Wybrzeża Rewalskiego.

Dodano: 2021-08-04 15:27:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
5.08.2021 16:17

Wspaniałe widoki! Rewal to moje miasto numer jeden nad morzem. Wakacje bez Rewala, to nie są dla mnie prawdziwe wakacje.

Anonim
11.08.2021 14:19

Coś pięknego. Szkoda, że mało osób docenia to, jak piękne widoki mamy u nas, w Polsce. W Pogorzelicy byłem kilka razy z rzędu. Piękne miasteczko, ma coś w sobie, co sprawia, że chce się tam wracać.

Dodaj komentarz